Producenci

Zapraszamy również do zaprzyjaźnionego sklepu, z grami bitewnymi i akcesoriami:

O nas

InToys.pl jest firmą rodzinną prowadzoną z myślą o oferowaniu najlepszych Łamigłówek i Gier Planszowych dla ludzi poszukujących rozrywki intelektualnej na najwyższym poziomie. Produkty w naszym sklepie są przeznaczone dla osób w różnym wieku. Obecnie polecamy je już dla graczy od lat 6 i więcej, jednak w miarę rozwoju sklepu mamy nadzieję mieć ofertę również dla najmłodszych.

 

Zainteresowanie łamigłówkami i grami logicznymi pojawiło się w naszej rodzinie na początku lat dziewięćdziesiątych, gdy podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, kupowaliśmy tego typu zabawki i gry naszym dzieciom. Do dziś jeszcze je posiadamy i z uśmiechem wspominamy chwile, gdy w trudzie i zapale dochodziliśmy do ich rozwiązań. 

 

Obecnie, w dobie internetu, oferowana rozrywka często jest prosta, nie wymagająca wysiłku, nie rozwijająca a wręcz prowadząca do regresu intelektualnego. Chcielibyśmy wypełnić lukę i przedstawić produkty inne, wymagające, rozwijające logiczne rozumowanie, przestrzenną wyobraźnię lub strategiczne myślenie. Gry i łamigłówki, które wciągną do zabawy nie tylko dzieci ale i ich rodziców i dziadków. Oferowane w naszym sklepie towary starannie dobieramy, tak by łączyły kreatywność z eleganckim wzornictwem i najwyższą jakością wykonania. Wiele z prezentowanych łamigłówek czy gier zostało nagrodzonych lub wyróżnionych w licznych krajach na świecie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email: info@intoys.pl lub telefonicznie pod numerem 515-351-336.

 

Pozdrawiamy i życzymy wielu fantastycznych wyzwań!

Załoga sklepu
InToys.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl